Hakkımızda

Firmamız 1947 yılında Gaziantep Mehmet KÜÇÜKPARMAK tarafından “HASSAS TORNA TEKNİK BOBİNAJ ATÖLYESİ” adıyla kuruldu, 1990’lı yıllara kadar çok değişik sektörlerde yedek parça, fason üretim ve tadilat işleri yaptı.

70’li yıllarda 2 mühendis oğul işlerin başına geçince firma ismi “KÜÇÜKPARMAK MÜHENDİSLİK” olarak değişti. Değişen piyasa koşulları ve teknik birikim 90’lı yıllarda firmamızı seri üretim yapmaya yöneltmiş, 1988 yılında ilk dişli transfer pompası imal edilmiştir.

2004 yılında yaptığımız kurumsal kimlik hamlesinden sonra endüstriyel transfer pompalarımızı “KUPAR” markası ile üretiyoruz. Sürekli AR-GE ve ÜR-GE yapan ve yenilikçi üretim ve işletme yapısı ile 25 yıldır sürekli ve istikrarlı bir şekilde büyüyen firmamız halen 3 ana grup altında 65’den fazla çeşit endüstriyel transfer pompası üreten bir firma haline gelmiştir.

2018 yılında yeni yatırımlarıyla birlikte 5,000 m2’den fazla kapalı alana sahip yıllık yaklaşık 5,000 pompa üretim kapasitesi, 3 ana grupta 65 çeşit ürün ile sektörün en büyük 2 firmasından biri olan firmamız, son yıllarda arttırdığı yurtdışı tanıtım ve pazarlama faaliyetleriyle uluslararası pazarlarda da boy göstermeye başlamıştır. Yurtiçi Pazar liderliği yanı sıra uluslararası marka olma hedefini gerçekleştirmek üzere firmamız emin adımlarla ilerlemektedir.

Ayrıca firmamız endüstriyel malzeme olarak tabir edilen sert plastikler, ısıya dayanıklı fiberler gibi özel malzemelerin satışını ve çözüm ortaklığını yapmaktadır.      

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

Kalite Yönetim Sistemi olarak; ISO 9001 Kalite Yönetimi uygulanır ve “Endüstriyel Transfer Pompaları üretimi ve satışı, ayrıca Endüstriyel Malzeme Satışını” kapsar.

1947’de başlayan 3. Nesilde devam eden firmamızın nesiller boyu üretmeye devam etmesi için çalışacağız, bu hedefe ulaşmak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti. Amatör bir ruhla bütün müşterilerimize her zaman ulaşabilecekleri kadar yakın durup, profesyonel bir yaklaşımla pompalarımızın her zaman asgari ömürde ihtiyacı karşılamasını sağlamak için çalışıyoruz.

Üretim hattımızdan sektöre dahil olan her bir pompanın üzerinde ki etikette markamızı taşıyıp bizi temsil ettiğini düşünerek büyük küçük bütün pompalarımızın ekonomik ömrünü tamamlayana kadar kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamasını hedefliyoruz.

Satış öncesi üretim süreçlerini ne kadar önemsiyor, geliştirmek için çalışıyorsak satış sonrasında da sıkıntıların minimum olması için çalışıyoruz. Problemlerin en ekonomik ve hızlı çözümünün oluşmasına sebep olan unsurların en aza indirilmesi için çalışmak gerektiğine inanıyoruz.

Neden Kupar ?

KUPAR POMPA Küçükparmak Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limted Şirketi’nin Tescilli Markasıdır. Küçükparmak Mühendislik 1948 yılında Gaziantep’te kurulmuş birçok konuda yedek parça imalatı ve teknik mühendislik işleri yapmıştır. 1995 yılından buyana tamamen DİŞLİ TRANSFER POMPALARI konusuna yoğunlaşarak, yarım asırı aşan tecrübemizi, teknik bilgi ve teknoloji ile birleştirdik.

Hızlı ve has¬sas imalat, Her aşamada Kalite, Zamanında Teslimat ve Güven, ilkelerini benimseyerek ürettiğimiz KUPAR marka'lı dişli transfer pompalarımız sektörde aranılan marka haline geldi. Kaliteden ödün vermeden satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyoruz.

Resmi Bilgiler

KÜÇÜKPARMAK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Meslek Grubu

25 - 25 Nolu M.G. : MAKİNA VE MAKİNA YEDEK PARÇALARI

Faaliyet Alanı

HER TÜRLÜ POMPA, DİŞLİ KUTUSU, REDÜKTÖR, DİŞLİ, MOTOR, ELEKTRİK VE ELKETRONİK PARÇALAR, MUHTELİF YEDEK PARÇA, HIRDAVAT, DEMİR, ÇELİK VE DEMİRDILI METALLER, ENDÜSTRİYEL VE TEKNİK PLASTİKLER, TORNA, FREZE, TESVİYE VE HER TÜRLÜ DEMİR ÇELİK ÜRÜNLERİNİN İMALATINI, DÖKÜMÜNÜ, ALIM SATIMINI,İTHALAT VE İHRACATINI YAPMAK, KİRLAMAK, KİRAYA VERMEK, HER TÜRLÜ MÜHENDİSLİK VE TAAHHÜT İŞLERİ YAPMAK,HER TÜRLÜ MALİ, TİCARİ SİNAİ İŞ VE TAAHHÜTLERE GİRİŞEBİLİR VE GEREKTİĞİNDE MENKUL VE GAYRİMENKUL MALLARI TERHİN VE İPOTEK EDEBİLİR VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR

NACE Faaliyet Alanı

28.13.02 Sıvı pompaları ve sıvı elevatörleri imalatı (yakıt, yağlama, soğutma ve diğer amaçlar için) (deplasmanlı ve santrifüjlü pompalar ile benzinliklerde kullanılan akaryakıt pompaları dahil) (tulumba dahil, içten yanmalı motorlar için olanlar hariç)


İletişim Bilgileri

Adres
SANAYİ MAH. 60017 NOLU CAD.NO:10 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP

Web
www.kucukparmak.com.tr

E-posta
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon
+90 342 235 17 59

Faks
+90 342 235 39 85

Sicil Bilgileri

Şirket Nevi
LİMİTED ŞİRKET

Kuruluş Tarihi
31.12.2004

Oda Sicil Numarası
27089

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk click here