Hakkımızda

Firmamız 1948 yılında kuruldu, çeşitli konularda fason imalat ve mühendislik hizmetleri verdikten sonra çalışmalarımızı Dişli TRANSFER POMPALARI konusuna yoğunlaştırdık ve yarım asırı aşan tecrübemizi, teknik bilgi ve teknoloji ile birleştirdik. Ürettiğimiz KUPAR marka'lı dişli transfer pompalarımız sektörde aranılan marka haline geldi. Kaliteden ödün vermeden satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyoruz.

AR-GE faaliyetlerini duraksamadan devam ettirerek, geçen yıllar içinde hem ürün çeşidimizi arttırdık, hem de ürettiğimiz ürünlerin geliştir­ilmesi ile ilgili ciddi çalışmalar yaptık ve bu çalışmalar sonunda sektörde önemli sorunlara ciddi çözümler getirdik.

Halen ürün portföyümüzde HELİS DİŞLİ POMPALAR ve İÇDİŞLİ POMPALAR olmak üzere iki grupta 20'den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. ISO-9001 kalite yönetim sistemi uygulanarak üretilen pompalarımız, makine emniyet yönetmeliklerine uygun olup ve ürünlerimizde CE işareti bulunmaktadır

Dişli pompa imalatı yanında firmamız sektörde Endüstriyel malzeme olarak bilinen; Pirinç, Bronz, Bakır, Alüminyum, sert sanayi plastikleri, teflon ve teflon ürünleri, fiber ve tüm paslanmaz çelik ürünleri ticareti konusunda da bölge ihtiyacının karşılanması konusunda önemli bir tedarikçi haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Firmamız Kaliteden ödün vermeden, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmaktır.

Neden Kupar ?

KUPAR POMPA Küçükparmak Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limted Şirketi’nin Tescilli Markasıdır. Küçükparmak Mühendislik 1948 yılında Gaziantep’te kurulmuş birçok konuda yedek parça imalatı ve teknik mühendislik işleri yapmıştır. 1995 yılından buyana tamamen DİŞLİ TRANSFER POMPALARI konusuna yoğunlaşarak, yarım asırı aşan tecrübemizi, teknik bilgi ve teknoloji ile birleştirdik.

Hızlı ve has¬sas imalat, Her aşamada Kalite, Zamanında Teslimat ve Güven, ilkelerini benimseyerek ürettiğimiz KUPAR marka'lı dişli transfer pompalarımız sektörde aranılan marka haline geldi. Kaliteden ödün vermeden satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyoruz.

Resmi Bilgiler

KÜÇÜKPARMAK MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Meslek Grubu

25 - 25 Nolu M.G. : MAKİNA VE MAKİNA YEDEK PARÇALARI

Faaliyet Alanı

HER TÜRLÜ POMPA, DİŞLİ KUTUSU, REDÜKTÖR, DİŞLİ, MOTOR, ELEKTRİK VE ELKETRONİK PARÇALAR, MUHTELİF YEDEK PARÇA, HIRDAVAT, DEMİR, ÇELİK VE DEMİRDILI METALLER, ENDÜSTRİYEL VE TEKNİK PLASTİKLER, TORNA, FREZE, TESVİYE VE HER TÜRLÜ DEMİR ÇELİK ÜRÜNLERİNİN İMALATINI, DÖKÜMÜNÜ, ALIM SATIMINI,İTHALAT VE İHRACATINI YAPMAK, KİRLAMAK, KİRAYA VERMEK, HER TÜRLÜ MÜHENDİSLİK VE TAAHHÜT İŞLERİ YAPMAK,HER TÜRLÜ MALİ, TİCARİ SİNAİ İŞ VE TAAHHÜTLERE GİRİŞEBİLİR VE GEREKTİĞİNDE MENKUL VE GAYRİMENKUL MALLARI TERHİN VE İPOTEK EDEBİLİR VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR

NACE Faaliyet Alanı

28.13.02 Sıvı pompaları ve sıvı elevatörleri imalatı (yakıt, yağlama, soğutma ve diğer amaçlar için) (deplasmanlı ve santrifüjlü pompalar ile benzinliklerde kullanılan akaryakıt pompaları dahil) (tulumba dahil, içten yanmalı motorlar için olanlar hariç)


İletişim Bilgileri

Adres
SANAYİ MAH. 60017 NOLU CAD.NO:10 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP

Web
www.kucukparmak.com.tr

E-posta
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon
+90 342 235 17 59

Faks
+90 342 235 39 85

Sicil Bilgileri

Şirket Nevi
LİMİTED ŞİRKET

Kuruluş Tarihi
31.12.2004

Oda Sicil Numarası
27089

Bookmakers bonuses with gbetting.co.uk click here